Mina olen Mariel, fotograaf Maariel, perede ja beebide pildistaja.
Olen õppinud kunstikoolides 8 aastat ja omandanud graafilise disaineri ameti (polikarpus.com). Tegutsen aktiivselt ka disainerina, sest et see meeldib mulle samavõrd palju nagu fotograafiagi. Loomingulised fotod sündsidki minu kahe kire koostöös- algselt pildistan ja hiljem nö disainin. Neid pilte on väga põnev teha.
Minu pildistamise stiili iseloomustavad ehedad emotsioonid ja töötluse poole pealt heledad toonid. Piltidele püüan jäädvustada hetki, mis tulevad justkui iseenesest, kuid sealhulgas juhendan teid ikka.

Eks see pildistamine ole alati üks suur ettevõtmine, mis tekitab meis pisikest pinget. Ma mõistan seda täiesti. Sessioonideks olen varunud alati aega, et õppida teid tundma ja luua just selline õhkkond, mis oleks mugav ja vaba meile kõigile. Pildistan nii looduses kui ka Teie poolt valitud kohtades.

Kuigi tegutsen peamiselt Tartus, siis saan pildistada ka mujal. Kirjuta mulle ja lepime kokku sobiva toimumiskoha.

Miks Maariel, kui mu nimi on Mariel? Sellega on selline lugu, et osa inimesi hääldabki mu nime pika a-ga. Kooliajal tegid seda näiteks paljud õpetajad. Ja mulle hakkas see nii meeldima.

Ootan juba väga meie kohtumist!

Teie fotograaf Maariel 
Mariel Polikarpus
Tagasiside minu tööle

Sa oled tõeliselt andekas. Wow, need pildid on imelised... need värvid...Sinuga pildistades oli tunne, nagu teaks Sind juba ammu...Selline hästi kodune tunne. Üks sõna, mis on mul silmis, kui vaatan Su fotode käekirja on "pehme" ja "kelmikas", mis assotsieeruvad ka just minuga. 
Moonika (pere fotosessioon)

Tahtsin öelda, et sain pildid kätte ja olen enam kui rahul. Esiteks on pildid nii ägeda "paki" sees! Ülikift idee!  Teiseks - ma olen piltidega väga-väga rahul! Pisikese Säde pildid on niiiiii armsad ja perepildid on väga ilusad! Täitsid minu unistuse - just selliseid pilte ma tahtsin ja ekstra suur boonus on ikkagi see, et saime need hetked siin samas meie kodus kinni püüda. 
Carolin (vastsündinu pildistamine)

Me oleme väga-väga rahul piltidega, väga ilusad on ja loomulikult ka Sinu tööga. Oled väga äge ja kindlasti tuleme järgmine aasta veel. Meile väga meeldis.
Ketlyn (pere fotosessioon)

Issand jumal kui ilusad pildid. Siuke tunne, et isegi pisar tuleb silma ja naeraus näol. Need kõik pildid on nii hea emotsiooniga ja see on nii nii äge. Suur aitäh sulle veelkord.
Kelly (pere fotosessioon)

Sa oled for real võlur. Aitähaitähaitähaitäh sulle! Saatsin emale ka ja ta ütles ka, et sa oled imeline. Et kõik need pildid on niiii ilusad ja loomulikud. Ütles juba, et ma võiks mõned suurelt seinale panna.
Marleen (lühike portree fotosessioon)

Ma pean veel ütlema üht. Kuigi kõik pildid väga meeldivad, siis midagi ju tahaks jagada teistega ja hetkel avastasin ennast välja valimas pilti, kus ma olen oma mitte lemmiku näopoolega-ja see pilt meeldib meeldib mulle väga. Ehk siis mulle hakkas nüüd mu teine näopool ka meeldima. Suured tänud! 
Marianne (pere fotosessioon)
Saada sõnum
Kirjuta mulle oma soovist siia
või saada kiri meilile hello@maarielfoto.ee 
Saada
Aitäh! Vastan 1–2 tööpäeva jooksul.
Back to Top