Mina olen Mariel, fotograaf Maariel. Pildistan peresid, paare ja portreesid.
Olen õppinud kunstikoolides 8 aastat ja omandanud graafilise disaineri ameti (polikarpus.com). Tegutsen aktiivselt ka disainerina, sest et see meeldib mulle samavõrd palju nagu fotograafiagi. Aga nüüdseks saan juba paar aastat väita, et fotograafia on minu põhitööks.

Ma olen üpris emotsionaalne inimene, kuid seda pigem positiivsemas võtmes. Sageli, kui töötlen armastuslugusid, tuleb mul pisar silma- mõelda vaid, need hetked ja emotsioonid jäävad piltidele kestma. 

Kõige ilusam kompliment, mida olen fotograafina saanud, on: " Sul on nii hea silm!". Seda väljendit on mulle öeldud juba mitmeid kordi. Need sõnad lähevad mulle eriliselt hinge. Miks? Ma tunnen, et see on justkui minu märgatud anne, mille toel ma fotograafiaga tegelen. Ja kõik südame ikoonid, mida kliendid mulle saadavad, teevad minu päris südame soojaks. Ma olen tagasisidele alati südamest tänulik. 

Pildistan nii oma stuudios, mis asub ERMi lähedal Tartus, kui ka looduses ja kliendi siseruumides (nt kodu, kontor). 

Kuigi tegutsen peamiselt Tartus, siis saan pildistada ka mujal. Kirjuta mulle ja lepime kokku sobiva toimumiskoha.

Ahjaa, selgitan segadust: miks Maariel, kui mu nimi on Mariel? Sellega on selline lugu, et osa inimesi hääldabki mu nime pika a-ga. Väiksena kutsus mind sedasi minu ema, kooliajal tegid seda aga näiteks paljud õpetajad. Ja mulle hakkas see nii meeldima.

Ootan juba väga meie kohtumist!

Teie fotograaf Maariel 
Mariel Polikarpus
Saada
Aitäh! Kirjale vastan 1-3 tööpäeva jooksul.
Back to Top