Vastsündinu pildid
Need kõige esimesed pildid beebist...
Pildistamiseks sobib kõige paremini tita 5.–10. elupäev, mil nad magavad veel suurema osa ajast. Pildistamise tempo otsustab pisike, sest et kõik tema vajadused vajavad koheselt täitmist. Ühised perepildid on hinna sees. 
Pildistama tulen Teie koju (Teie poolt valitud kohta). Kaasa võtan erinevaid aksessuaare ja kangaid. Aga igati tore on pildistada just vanemate poolt valitud riietega või kodukootud esemetega. Enne sessiooni arutame stilistika kõik läbi ja alles siis asume tegutsema. Pildistamisel võin vajada vanemate abi beebi turvamisel mõnes asendis, kuid üldiselt tegutsen Teie titaga iseseisvalt, seda kõige hella ja hoolega. 
Pildistan beebisid ka nö loomupärastes asendites, sellisel juhul ma aksessuaare kaasa ei võta. 
Sessiooni täpse kuupäeva saame broneerida siis, kui pisike on juba sündinud. Kuid hea on mind eeldatavast tähtajast teavitada paar nädalat varem.  
Soovitused: Kui tital on nahk kuiv, siis enne sessiooni oleks hea seda kreemitada. Beebi ei pea olema minu tulekuks valmis, toitmine ja mähkme vahetus võiks toimuda vahetult enne pildistamist. Emadel soovitan puuderdada nägu või lasta teha meigikunstnikul ilus fotomeik. Riietus võiks olla võimalusel harmoonias pereliikmete vahel, samas stiilis või värvitoonis. Aga eelkõige, riietus olgu teie perele iseloomulik. Triiksärgid, ülikonnad ja peokleidid ei ole eriti loomulikud vastsündinu pildistamisel.
Pildistamiseks kulub keskmiselt 2,5h ja fotod valmivad 4 nädala jooksul. Digifotod on andmekandjal, mille saadan teile sobivasse Omniva pakiautomaati.
Suurte trükiste (lõuendid, fotokapad jms) hinnakirja saadan huvilistele eraldi. 
Kodune vastsündinu pildistamine 165€