Jõulupildistamised 2022


Jõulurongiga sessioonid tulevad ka sellel aastal. Sellel aastal paikneb rong Gardesti sisehoovis.  Taustaks kõlavad jõululaulud, pärast sessiooni pakun teed ja piparkooke. Jõulutunne garanteeritud. :)
Jõulusessioonid toimuvad päevasel ajal 10-15:00 vahemikus. Sessiooni kestvus on 20min, tasu 120 € ning sisaldab 10 fotot, mille saate galeriist ise valida. Soovi korral on võimalus pilte juurde soetada 7 €/tk. 
Vabad ajad järgmistel kuupäevadel: 3.12, 10.12, 20.12, 27.12 ja 29.12. 

Paviljon on selline armas kuppel, mis meenutab Lapimaa iglut. Koht asub Tartust 20min autosõidu kaugusel. Kuplis ei puhu tuul, ent kütteallikas seal puudub. Saab olema selline mõnus talvine pildistamine. :) Paviljon jääb avatuks kevadeni. 
Paviljonis pildistan 30 min sessioone, tasu on 120 €, pilte hinnas 10. Fotod saate valminud galeriist ise valida. Ja soovi korral pilte lisaks osta 7 €/tk.

Stuudios on jõulupildistamiste ajad täitunud. Soovi korral saan pildistada ka pärast jõule. Stuudios kehtib tavapärane hinnakiri. :)

Kõik jõulupildid jõuavad pühadeks valmis. Kui soovid pilte kätte saada aga 1-3 päevaga, siis lisandub hinnale 50€. 

Fotosessiooni broneerimiseks kirjuta mulle hello@maarielfoto.ee või täida vorm kontakti lehel. 
Talvine paviljon
Jõululik glämm
Lumine mets
Inspiratsiooniks stuudio jõulunurkadesse
Vaatasin netipoodides ringi ja leidsin mõned riideesemed, mis mulle väga meeldivad ja on sobilikud minu stuudio jõulunurkadesse. Siit saab ammutada inspiratsiooni või ostunimekirja lisa. ;) 
Ideed pärinevad minu kahest lemmikust: Next ja H&M. Next'i poes leidub väga palju ägedaid ja erilisi riideid. Alljärgnevatel piltidel on kõik tooted hetkel poodides olemas. 
Soodsateks leidudeks soovitan külastada Pepcot, Sinsay ja teiseringi poode. Ägedaid jõulukampsikuid müüvad ka erinevad butiigid, kes tegutsevad peamiselt Facebookis.
Gläm jõulunurka sobivad erinevad sädelused, punane kombineerituna mustaga ja ka jõuluroheline. Stiililt pidulik riietus. 
Lumisesse jõulunurka sobivad nt jõuluruudulised pidžaamad, valged kampsunid, mugavad vabaaja püksid, pehmed jõulusokid. Värvidest sobivad pea kõik jõuluvärvid: punane, roheline, valge, must.
Perepildil olevaid pidžaamasid saan pildistamiseks laenutada. On pakkuda täiskasvanute S ja M suurused, laste 3-4a ja 4-5a komplektid. Kogu komplekti laenutamise maksumus on 15 €, ühe suuruse laenutamine 5 €. Summa lisandub sessiooni hinnale. 
Jõulurongi fotod eelmisest aastast
Paviljoni pildid möödunud talvest
Back to Top