Jõulupildistamised 2022

Jõuluperioodil pildistan nii stuudios kui ka õues. Broneerimine on juba alanud. :)

Jõulurongiga sessioonid tulevad ka sellel aastal. Selleks aastaks on kõik ajad juba täitunud. Kui peaks vabanema mõni aeg, kuulutan seda sotsiaalmeedia kontodel. Kui soovid end ootenimekirja panna, siis anna sellest mulle teada.  

Paviljoni sätin talvepildistamisteks valmis novembris. Paviljon on selline armas kuppel, mis meenutab Lapimaa iglut. Koht asub Tartust 20min autosõidu kaugusel. Kuplis ei puhu tuul, ent kütteallikas seal puudub. Saab olema selline mõnus talvine pildistamine. :) Kerides alla poole, leiad pilte möödunud talvest. 

Stuudios on kaks jõulunurka, millest üks helge ja lumine, teine pidulikum musta-kullaga glämm. Stuudios pildstan 40 min sessioone (hinnakirja vaata siit) ning selle ajaga jõuame pilte teha mõlemas fotonurgas. Aga võib piirduda ka ainult ühe stiiliga ning valida vaid üks jõulunurk. Kerides alla poole, leiad mõlemast nurgast näidispildid.

Kõik jõulupildid jõuavad pühadeks valmis. Kui soovid pilte kätte saada aga 1-3 päevaga, siis lisandub hinnale 50€. 

Fotosessiooni broneerimiseks kirjuta mulle hello@maarielfoto.ee või täida vorm kontakti lehel. 
Jõululik glämm
Lumine mets
Inspiratsiooniks stuudio jõulunurkadesse
Vaatasin netipoodides ringi ja leidsin mõned riideesemed, mis mulle väga meeldivad ja on sobilikud minu stuudio jõulunurkadesse. Siit saab ammutada inspiratsiooni või ostunimekirja lisa. ;) 
Ideed pärinevad minu kahest lemmikust: Next ja H&M. Next'i poes leidub väga palju ägedaid ja erilisi riideid. Alljärgnevatel piltidel on kõik tooted hetkel poodides olemas. 
Soodsateks leidudeks soovitan külastada Pepcot, Sinsay ja teiseringi poode. Ägedaid jõulukampsikuid müüvad ka erinevad butiigid, kes tegutsevad peamiselt Facebookis.
Gläm jõulunurka sobivad erinevad sädelused, punane kombineerituna mustaga ja ka jõuluroheline. Stiililt pidulik riietus. 
Lumisesse jõulunurka sobivad nt jõuluruudulised pidžaamad, valged kampsunid, mugavad vabaaja püksid, pehmed jõulusokid. Värvidest sobivad pea kõik jõuluvärvid: punane, roheline, valge, must.
Perepildil olevaid pidžaamasid saan pildistamiseks laenutada. On pakkuda täiskasvanute S ja M suurused, laste 3-4a ja 4-5a komplektid. Kogu komplekti laenutamise maksumus on 15 €, ühe suuruse laenutamine 5 €. Summa lisandub sessiooni hinnale. 
Jõulurongi fotod eelmisest aastast
Paviljoni pildid möödunud talvest
Back to Top